KURUMSAL

Ceytes Yapı Malzemeleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

ceytes logo1998 yılında kurulan şirketimizin ana faaliyet konusu inşaat sektörünün temelden çatıya kadar bütün ihtiyaçlarının çözümü için toptan ve perakende malzeme temini ve sektörde faaliyet gösteren global ölçekteki en büyük firmaların ürünlerini ve çözüm önerilerini hızlı ve titizlikle sektörün hizmetine sunmaktır.

İstanbul Beşiktaş’ta perakende mağazası ile her türlü inşaat ve inşaat yardımcı malzemesi, nalburiye ve hırdavat çeşitleri ile yine İstanbul Ayazağa-Şişli merkezli toptan satış mağazası, dağıtım ekibi ve ekipmanları ile bayilerine ve projelere toptan satış ve dağıtım, uzman ekibi ile uygulama ve çözüm hizmetleri vermektedir.

Şirketimizin ana faaliyet konularından birisi de her türlü sıhhi tesisat, doğal gaz tesisatı, kalorifer tesisatı, projelendirme, taahhüt, tadilat, tamir ve bakımı, içme suyu arıtma sistemleri satış ve servisi, atık su uzaklaştırma sistemleri satış ve servis ve bakım hizmetleridir.

İştigal ettiği her konuda müşteri memnuniyetini her zaman ilke edinmiş olan şirketimizin hedefi kalite ve üstün hizmet seviyesini daha da artırarak yapı sektörünün en saygın ve tercih edilen tedarikçilerinden biri olmaktır.